Fyll i din E-post för att skicka inköpslistan

Kontakta oss

Huvudkontor & Produktion

Långgatan 10, 334 33, Anderstorp

0371- 588 200

info@golvabia.se

Butik & Showroom

Ågatan 31, Anderstorp

0371-588 240

butik@golvabia.se

Kundtjänst

Erik Nennestam

Kundtjänst

0371-588 215

erik.nennestam@golvabia.se

Kristin Birgersson

Kundtjänst

0371-588 211

kristin.birgersson@golvabia.se

Athena Gullberg

Kundtjänst

0371-588 216

athena.gullberg@golvabia.se

Olivia Nyden

Kundtjänst

0371-588 219

olivia.nyden@golvabia.se

Lovisa Karlsson

Kundtjänst

0371-588 213

lovisa.karlsson@golvabia.se

Försäljning

Stefan Lindström

Försäljningschef

070-555 68 20

stefan.lindstrom@golvabia.se

Henrik Andersson

Key Account

070-687 69 50

henrik.andersson@golvabia.se

Tobias Ingelsten

Key Account I Försäljning Södra Sverige

070-606 32 02

tobias.ingelsten@golvabia.se

Jesper Dahlstrand

Försäljning Södra Sverige I Gotland

070-816 58 98

jesper.dahlstrand@golvabia.se

Alva Johansson

Försäljning Södra Sverige | Mellansverige

073-429 51 80

alva.johansson@golvabia.se

Gustav Ahrel

Försäljning Mellansverige

076-858 82 82

gustav.ahrel@golvabia.se

Dennis Bystedt

Försäljning Södra Norrland I Uppland

073-332 22 50

dennis.bystedt@golvabia.se

Thomas Sjöholm

Försäljning Norrland

070-531 48 50

thomas@golvia.se

Hanna Hansson

Säljkoordinator

0371-588 212

hanna.hansson@golvabia.se